10 listopada 2019r. – XXXII Niedziela zwykła

1.      Dziękuję mieszkańcom ul. Kościelne za wczorajsze porządki w kościele i za ofiary na kwiaty. W sobotę po mszy św. wieczorowej proszę kolejne rodziny z ul. Ogrodowej, państwa: Dziwulskich; Mirosławów; Nowaczek; Czajkowska; Wróbel, Latoch, Nowakowie.

2.      Jutro święto Niepodległości. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Zapraszam do wspólnego świętowania. O godz. 11.30 modlitwą na cmentarzu, i błogosławieństwem odnowionej mogiły pomordowanych w czasie II wojny światowej mieszkańców Łąkoci. Po modlitwie na cmentarzu o godz. 12.00 będzie sprawowana w kościółku mszą św. w intencji Ojczyzny, po której nastąpi złożenie kwiatów przy obelisku i program słowno-muzyczny w Domu Kultury przygotowany przez dzieci i młodzież z naszej szkoły. Od godz. 13.30 już po raz XXX. odbędzie się festiwal piosenki religijnej i patriotycznej. Gorąco zapraszam do wspólnego i radosnego świętowania tej rocznicy. Pamiętajmy o wywieszeniu przy naszych domach flagi narodowej.

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na utrzymanie naszej parafii w zeszłą niedzielę. Zapłacona została rata kredytu oraz został zakupiony opał na zimę.

4.      Dziękuję za dzisiejszą wspólną modlitwę i życzę dobrego świętowania tego pięknego dnia. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami i nam błogosławi na każdy dzień budowania wspólnoty jaką jest nasza Ojczyzna.

piątek,
15 listopada 2019