19 stycznia 2020r. – II Niedziela zwykła

1.      Bardzo dziękujemy rodzinom z ul. Łachy za wczorajsze porządki w kościele i za ofiary na kwiaty. W sobotę po mszy św. wieczorowej prosimy kolejne rodziny z ul. Łachy państwa: Murawskich, Osuchów, Paprotów, Finkowskich, Furdalów.

2.      W tym tygodniu już zostanie zakończona wizyta duszpasterska jutro odwiedzimy jeszcze od godz. 9.00 mieszkańców Wólki Kątnej, a od 15.30 ul. Ogrodowej i Targowej oraz Kościelnej.

3.      Do 24 stycznia prowadzone są zapisy w GOPS w Markuszowie na spotkanie seniorów, które odbędzie się 2 lutego.

4.      Osoby zainteresowane montażem paneli fotowoltaicznych mogą uzyskać informacje na spotkaniu w dniu 23 stycznia o godz. 18.00 w Domu Kultury.

5.      Bóg zapłać za ofiary z zeszłej niedzieli na Seminarium Duchowne oraz za dzisiejsze ofiary na rzecz naszej parafii.

6.      W sobotę były pogrzeby śp. Bogdana Grzędy z Gór i Edwarda Landosa z Puław. Wieczny odpoczynek…

7.      Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim trwania w Bożej radości. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami.

środa,
22 stycznia 2020

Środa, II Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wsp. św. Wincentego, diakona i męcz. albo wsp. św. Wincentego Pallottiego, prezb.